Denníček WA

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Odpočítavanie začalo

Dnes je ten deň, dnes o polnoci to sa to zmení
Dlho pripravovaná zmena je tu. Dnes po polnoci sa zmení blog.sk. Zmení sa nielen dizajn (o ktorom už informoval dmiba), sľúbená nová verzia editora, ktorá funguje i pod FireFoxom, ale pribudne jedna podstatná zmena. Vyčkajte a po polnoci bude všetko jasné :)

web | stály odkaz

Komentáre

 1. fúúúúha
  no tak to som teda zvedava... ale raz mi povedal jeden profesor zurnalistiky, ze kazda zmena znamena minus... ale ja som ho potom doplnila, ze ale velke plus, pokial je dobra, takze dufam, ze sa mi (no tak aj nam) bude pacit ;)
  publikované: | autor: certica (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. zmeny
  Ludia vacsinou zmeny nechcu, boja sa ich a apriory ich povazuju za zle. Vychadzka to hlavne z nasej pohodlnosti a neochoty sa ucit niecomu novemu, ked sme v nieco profici. Zmena znamena, ze sa dostavame na zaciatok a profikmi budeme az za cas. Casto-krat zmena prinasa skokovy posun vpred. Toto by mala byt prave takato zmena. Ale ved uvidite :))
  publikované: | autor: wa (e-mail, web, autorizovaný)
 3. wa, nie je to len pohodlnosťou a neochotou sa učiť...
  ale aj skúsenosťou, že zmena prináša aj problémy a (dočasné) zhoršenie niektorých funkcií, ktoré boli predtým ok.
  dobrá zmena sa pozná podľa toho, že sa s takýmto krátkodobým zhoršením vyrovná rýchlo a bez veľkých strát a hneď prinesie aj okamžite viditeľné a prevažujúce výhody.
  verím, že ohlásená zmena bude patriť do rodu dobrých zmien :)
  publikované: | autor: hogofogo (e-mail, web, autorizovaný)
 4. 2 hogo
  Jeden priklad z minulosti: pracoval som pre spolocnost Asset, ktora robila IS pre banky. Ked sa v Slovenskej sporitelni nasadzoval prvy IS (presnejsie, ked sa prechadza z mikrofise na pocitac), tak vsetky zenske zborovo nariekali, ze ake to predtym bolo super a rychle a bezproblemove. Nadavali vkuse. Potom asi po 2 mesiacoch nadavania im oznamili, ze z dovodu odstavky budu robit tyzden po starom. Nastalo vseobecne veselie, ze sa aspon na cas zbavia tych hnusnych pocitacov. Ale ked sa vratili k mikrofisi, tak zrazu zistili, ze to nie je az taka radost, ako si to mysleli, ze to vobec nie je rychlejsie a pohodlnejsie a prehladnejsie a co ja viem ake este. Po dvoch dnoch sa uz pytali, kedy budu naspat pocitace.
  Takze i ked je zmena prijimana s nevolou, tak to neznamena, ze je to nutne zmena k horsiemu.
  publikované: | autor: wa (e-mail, web, autorizovaný)
 5. Takže držím palce
  aby všetko vyšlo tak, ako má ... a teším sa :o))
  publikované: | autor: laskonka (e-mail, web, autorizovaný)
 6. jupiiii
  publikované: | autor: lulla (e-mail, web, neautorizovaný)
 7. No ale...
  Keďže nevieme aká zmena to presne bude neviem či sa mám tešiť alebo plakať. Osobne nmám veľmi rád zmeny, pretože to čo funguje by sa nemalo opravovať, ale možno to nakoniec bude super. No uvidíme...
  publikované: | autor: Spisos (e-mail, web, neautorizovaný)
 8. super, mam pocit...
  ...ako ked v pocitacovej hre Age of empires prechadzam z doby kamennej do doby bronzovej.
  publikované: | autor: sestko (e-mail, web, neautorizovaný)
 9. názov
  > Ludia vacsinou zmeny nechcu, boja sa ich a apriory ich povazuju za zle. Vychadzka to hlavne z nasej pohodlnosti a neochoty sa ucit niecomu novemu, ked sme v nieco profici.

  Zmeny ľudia nemajú radi preto, lebo je to evolučná vymoženosť nášho mozgu. To, čo je časté, trvá dlho a nespôsobuje nám problémy, náš mozog vyhodnotí pozitívne. Všetko ostatné má nižšiu cenu. Je to tak preto, že vo svete, v ktorom sme sa vyvíjali, zaručovalo takéto správanie najvyššiu schopnosť prežitia.
  publikované: | autor: qed (e-mail, web, autorizovaný)
 10. ako povedal
  Bruce Gold (resp. Joseph Heller) Každá zmena prináša zhoršenie a Nikdy nič nevyjde podľa plánu.
  publikované: | autor: Pierre (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014