Denníček WA

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Každého niečo poteší

Slovy klasika: "Dobří holubi se vracejí..."

Všetko je v neustálom pohybe, keď sa to prestane pohybovať, môže to znamenať len jedno: smrť. I náš blog.sk prechádza rôznými zmenami. Každý deň si niekto založí svoj denníček a začne sa zverovať svetu so svojím videním sveta, nesie svoju kožu na trh. Dostáva pochvaly a musí sa pripraviť i na kritiku. Niekoho to baví dlho a píše a píše, niekto sa vypíše rýchlo. Potom jeho blog "umrie". A je to takto prirodzené.

Niektorí sa vybrali do sveta na skusy a mňa teší, že si k nám opäť nachádzajú cestu. Dnes sa tu po čase objavili ywana a jill, len pred pár dňami sa u nás na kus ťuknutí do klávesnice zastavila blackbird a podobných príkladov by bolo až až.

Prečo to všetko píšem. Jednoducho preto, že takéto veci robia človeku radosť. Je to také milé potvrdenie, že to čo robíte má zmysel a niekomu je to užitočné. Naviac v čase, keď sa chystáme trošičku spútať voľnosť našich blogerov, aby ich prílišná sloboda nebola na úkor slobody iných.

Do blogovania, priatelia


čo deň dal | stály odkaz

Komentáre

 1. *trochu od veci :))
  uplne super by bolo, keby sa dal urobit export blogu a vyhladavanie v clankoch :))
  publikované: | autor: zoll (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. veru
  kazdeho potesi, ked sa dozvie, ze to, co robi, ma zmysel
  publikované: | autor: lulla (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. tak sa tesime dvaja
  nastupila vlna comeback-u?
  publikované: | autor: dmiba (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014